הפוסט שישנה לך את החיים
Homegrown indoor pot plants and leaves

הפוסט שישנה לך את החיים

*אם תבין אותו.


עסקת וויקוף
החלטתי לחשוף בפניכם עסקת וויקוף, שהיא יכולה לעשות לכם אחלה תשואה במידה ואכן השוק יכבד את הכללים.

ראשית GRWG היא מנית צמיחה שעל בסיס ההכנסות שלה והרווחים היא חברה טובה לכל דבר ועניין.
כאשר חברה מרוויחה אין סכנת דילול, למשל ניאו חברה מטורפת לכאורה טסלה סינית אבל היא מדללת משקיעים כי היא מפסידה כסף ובשביל לצמוח היא תצטרך לגייס כסף. פוטנציאל מאוד גבוה אבל הסיכון שהיא תרד ל$16 קיים.

GRWG -המחזורים הולכים ונעלמים מה שאומר שהמחיר מתחיל להגיע לאיזון ואין לחץ מכירות מה שאומר שהודעה הכי קטנה, דוח טוב והמצב יכול להתהפך, סיכוי לא מבוטל שנראה ראלי קטן לאזור $28 תחילה ואחכ גם $35-$36, שם יש לה בלוקים, משקיעים שנכנסו בסיבוב הנוכחי ירצו לקחת רווחים מה שיכול להחזיר את החברה שוב לאזור $20 אולי מתחת.

GRWG לפי וויקוף נמצאת בשיא שלב הפיזור , כאשר מניה לפי וויקוף נמצאת שם מתחילה נקודות האיסוף, תחשבו שלפני כמה חודשים מחיר המניה היה $65 כיום $21 ולא יצאה שום הודעה רעה.

הפוך, בדוח האחרון היא דיווחה על הכנסות שיא.
אז איך זה שהמניה יורדת ויורדת?

היא יורדת כי את וויקוף המצב הפונדמנטלי של החברה לא מעניין, יש שחקן גדול מאוד שהוא מחליט למכור עד שהוא ירגיש שזהו ואז הוא יתחיל לקנות חזרה, ככה הוא מבטיח לעצמו את השליטה במניה והוא קובע את גבולות הגזרה.

אם המניה אכן תתנהג לפי וויקוף, אז בשנייה הראשונה שיתחיל הAR היא יכולה לתת עד 100% מהנמוך, כלומר אם אני חושב שהיא תגיע לאזור 33$-$36 אז היא יכולה לרדת לאזור $18 פלוס מינוס, אני שם נכנס, זו לא עסקה יומית אז אין מה לנהל, פשוט קונה ומסתכל עליה עוד שבוע, שבוע היא לא מעניינת, ארצה לראות איך העסקה עובדת אחרי שבועיים, עקרונית אשים התרעה ב$28-$29 ורק שם היא תתחיל לעניין אותי.

AR -Automatic Rally, the downtrend is now complete. The selling pressure is weaker and the Composite Operator continues to buy the market, therefore, there is a strong rebound. Depending on the extent of the previous downtrend, the early rallies can move the price up to 100%. The highs of this early rally determine the upper boundary of the upcoming trading range.

מה היופי בוויקוף, שהוא נותן לך כמה וכמה פעמים לעשות על המניה סיבובים.


בשביל הדוגמה אתן לכם את מנית LCID שזה עתה באופן מובהק סיימה את האיסוף מה שאומר שהיא מתחילה פיזור.
למשל GRWG שנתנה מהלך מ$8 עד ל$65 הייתה בפיזור, כלומר קונים בטירוף,LCID הייתה באיסוף מה שאומר שנגמרה סחורה באופן כמעט וודאי באזורי מחיר של $29-$16, LCID שיחקה על הטווח הזה המון זמן וזהו נגמרו המניות ברמת המחירים הנ"ל, תתרגלו בזמן הקרוב לא תראו את LCID מתחת ל$20 יותר, היה לכם את כל הזמן שבעולם להיכנס אפילו התרעתי לכם שLCID הייתה ב$16 הנמוך ביותר שראינו ועכשיו היא ב$36.

יש מצב שנראה שוב $28-$29 שם אני בפנים ונותן לה לעבוד, לא החלטתי אם להשאיר עד $50 או $90, צריך לראות התפתחויות שוק, אבל הכיוון שלה צפונה, בטח אחרי מה שקורה עם TSLA.

אז GRWG נכנסת לאיסוף מה שאומר שיהיה כמה וכמה פעמים את הטווח:
$16-$36 ואז גם היא נגיד עוד כמה חודשים אולי יותר תצא שוב לפיזור מה שאומר שבהסתברות מאוד גבוהה היא תחזור למחירי שיא ואף יותר.

אני חושב שGRWG יכולה בלי בעיה להמשיך למחירים תלת ספרתיים בקלות, $100 למניה משקף לחברה שווי שוק של 5 מיליארד דולר בערך כמו טילרי והיא חברה יותר טובה מטילרי ובערך מכל חברות הקנאביס ביחד מבחינת ביצועים, היא עובדת חזק בUS, ההכנסות רק עולות, החברה מרוויחה, מכפיל הרווח עדיין גבוה מה שאומר שיש פוטנציאל צמיחה, מה שכן אם אכן היא באיסוף זה אומר שהיא תעשה כמה זיגזגים במחיר שזה הכי טוב, אפשר כל פעם לעשות 100%-%80 ואז בגל של הפריצה להשאיר אותה לטווח ארוך, כי שהיא תצא למהלך היא לא תעצור היא תמשיך לפחות עד השיא, שם בטח יבוא מימוש לאזור ה$36-$40 ואז היא לא תסתכל אחורה יותר.

רשמתי לכם לא מעט עליה והכנתי אתכם ליום הזה עוד שהיא הייתה ב$40 דיברתי על רמות המחירים האלה בערך כמו שרשמתי לכם על FUTU.

מי שמכיר את GRWG כבר יבין בעצמו מה לעשות, חשוב לי להבהיר, שפה אני לא כל כך מחפש לתזמן את השוק כי זה הדבר הכי קשה שיש, אבל אני חושב שבמקרה הזה שחיכיתי לה כל הרבה זמן עוד קצת ירידה וכבר לא אכפת לי אם זה יירד יותר או לא, אני תופס לי כיסא, מצדי שהמניה תרד עוד, השווי שלה מבחינתי מאוד הוגן ואני יודע כמו שבאפט יודע שאני בעסקה טובה.

אני יודע שאני קונה $1 ב$0.6 בסוף מישהו ישלם לי $1, כמה זמן זה ייקח? לא יודע חודש חודשיים מישהו ישלם לי אני יודע את זה.

ואז שוב פעם אחרי שאמכור ב1 אתפוס אותה שוב ואז יש לי מומנטום.

כל מחיר שהוא מתחת ל$21 זה מחיר טוב לדעתי, אני גם מוסיף לכם עוד פרמטר וזה המלצות אנליסטים, ממוצע האנליסטים עומד על $44 למניה, שימו לב.

אז כמו שאתם רואים אי אפשר לסמוך עליהם יותר מדיי.

לקחת 100 מניות GRWG המחיר הגיע ל$34-$35 שווה $1400 רווח.
שכל אחד יוסיף יוריד אפסים לפי היכולות שלו.

בהצלחה.


@michaelburry1 טללגרם
דרור כהן: 0544699744

גילוי נאות:

כל הכתוב הינו דעה אישית של הכותב, הכותב אינו יועץ השקעות ואינו מוסמך לייעץ, כל העושה שימוש במידע הינו על אחריותו האישית, השקעה בניירות ערך הינה מסוכנת וניתן להפסיד את רוב או כל הכסף, הכותב לא יהיה אחראי במישרין או בעקיפין לכל נזק או הפסד כספי שייגרם כתוצאה, כל העושה שימוש במידע הינו על אחריותו האישית. בהשקעות רצוי ומומלץ לבדוק לעומק ולא לקחת כמובן מאליו שום דבר מאף אחד גם אם מי מטעמו טוען שהוא מומחה.

כאמור, כל הנכתב וכל מה שייכתב בעתיד, הינו רק דעתו האישית של הכותב ואין לו שם אחריות על נכונות הדברים, בשוק ההון יש אלפי מומחים עם דעות שונות לכן טוב תעשו אם תבדקו לעומק את הדברים.

ייתכן והכותב אוחז בחלק מניירות הערך.
כל הזכויות שמורות לדרור כהן 2021
אין להפיץ להעתיק ללא קרדיט.