ביטקוין לאן?
Telecommunication network above city, wireless mobile internet technology for smart grid or 5G LTE data connection, concept about IoT, global business, fintech, blockchain

ביטקוין לאן?


הביטקוין נמצא כרגע בצומת גורלית לגבי ההמשך שלו בטווח הקצר בינוני.כמובן שכל הכתוב דעתי האישית בלבד, אבל אני משוכנע ב 80% שאני קורא את המפה נכונה, כל הכתוב והדברים ששאכתוב פה מבוסים על על 11 שנות ניתוח של הביטקוין, לאחר 11 שנים שהביטקוין בשוק אז ניתן לומר שיש מספיק מידע.

במאמר מוסגר, אני יודע שיש כאלה שלא יסכימו עם הכתוב כי הם בפוזיציה והם לא רוצים להאמין שמה שאכתוב זה נכון בין אם זה נכון או לאו.

עם ההיסטוריה אי אפשר להתווכח, מה שהיה לא בהכרח מה שיהיה אבל זה נותן לי אינדיקציה חזקה להסתמך.

תשפטו אותי.

בהמשך אוכיח לכם מתימטית למה כדאי לכם למכור את הביטקוין ב51K-48K.

ראשית, המידע שיש בידי הוא סוד גדול ביותר שעובד במובהקות אדירה גם על מניות.
למדתי שבשוק עם כל הרצון הטוב לתת מידע בחינם, יש דברים שעדיף לשמור לעצמך ולא לגלות לאף אחד, למעט קורסיסטים, אין מה לעשות מידע כזה עוצמתי עדיף שכמה שפחות ידעו אחרת זה כבר לא יעבוד.


למשל, כמו שבנתם הפיבונצי כבר לא השליט במשחק, יש שליט חדש.

למה זה קורה?

מהרבה סיבות, לא אכנס לפרטים, כנראה בגלל שהשחקנים הגדולים הבינו שהפיבונצ'י מוצא וכל וול סטריט פעלה לפי זה ובגלל זה מישהו שם החליט שזהו.

שלא תטעו, הפיבונצ'י עובד, אך לא באותה עצימות.

למשל,
לפני 5 חמישה חודשים הייתי רושם לכם על מניות שיגיעו למחירים מסויימים שרחוקים ב50%\100% ו150% והן היו מגיעות ליעדים.
כיום לא. המשחק השתנה.


חוק מספר 1:

השוק הוא המלך וזאת חייבים לקבל.כיום השוק פועל לפי תבניות מסויימות, משהו שהוא הרבה יותר מאקרו מאשר מיקרו, פחות על דיוק אלא יותר על צורות, יותר אמורפי, מופשט ולכן יש הרבה יותר בשר לכולם, בפיבונצי הכל היה מהיר ומדוייק ולכן גם יותר קשה, כיום השוק מדהים.חזרה לביטקוין, כי הפוסט הזה יעסוק בביטקוין.

מה שאני אוהב בשוק החדש, זה שוק של טיפשים מול חכמים, למה אני אומר זאת? כי בחודשיים האחרונים אני קולט שהייתי טיפש גמור, כן טיפש, לא בגלל שאני טיפש או מישהו ממכם טיפש חלילה וחס, הכוונה ברמת השוק, לא מבין את המשחק, בסוף זה משחק השוק.

אתן לכם דוגמה שתתחברו יותר למה שאני כותב וגם אגיד לכם למה אני כותב זאת.

הרבה למשל חושבים שהביטקוין עכשיו בדרך מעלה נכון? ובכן, זה הגיוני סהכ, גם אם הביטקוין יסגור את החודש ב45K זו סגירה סהכ טובה בחודשים האחרונים הוא עלה יפה, אין סיבה שהוא שלא ימשיך נכון?

אני אפשט לכם עוד יותר שתבינו אותי יותר טוב!

תחשבו שהביטקוין שהיה ב65K בחודש אפריל סהכ לפני 5 חודשים הוא מעל המים אוקיי…
עכשיו במיני קריסה שלו ל$28,900 בנמוך הוא צלל לעומק 50 מטר, עמוק מאוד נכון?
יפה, עכשיו אתם מתחילים להבין את התמונה, השאלה הגדולה שהאם בדרך שבן אדם צולל או נצלל על ידי מערבולת למשל לכאלה עומקים, האם יהיה כוח ואנרגיה לחזור מעל פני המים או שהוא יאבד את כוחו שוב ויצלול, ובכן אם החלטנו ש65K זה מעל פני המים אז הוא עדיין בלי חמצן ולכן לא מן הנמנע שהעלייה המכובדת מאוד שלו לאזור ה50K היא העלייה שתחתום את התיקון הנוכחי.

למה אני מאוד אוהב את הביטקוין כיום ומאמין בו בטווח הרחוק.

1) הוא כבד מאוד וממש לא תנודתי כמו פעם, זה חשוב מאוד לעתיד שלו אם יום אחד יפרוץ את ה100K
2) הוא טכני ומכבד את החוקים של וול סטריט בדומה מאוד לשוק המניות, פעם היה פחות טכני עם כל הנרות המשוגעים שראינו חדשות לבקרים.
3) הכלכלה העולמית בצורה אבסורדית שכזו לא יכולה בלעדיו, אחלה דרך להעלים כסף.

למה זה שוק טיפשים מול חכמים?

לפני שנה השוק היה שוק של MOMO רכיבה על המומנטום, כיום השוק שונה וזה בדיוק מה שאני מלמד את התלמידים שלי ואני מנסה דרך הפוסטים שלי להעביר לכם.
השוק לא מאמין במומנטום כמו של פעם, יש יציאות פה ושוק למשל ADA במומנטום רציני שיא כל הזמנים לעומת אטריום שהוא אחרי המומנטום, מי יודע אולי ADA ינגוס באטריום עוד מנתח השוק.

הבנתם?

עדיין לא? אז אפשט לכם, מה שקורה עם הביטקוין פעם היה נחשב מומנטום והיה יכול לעלות עוד היום ככל הנראה משקיעים יראו בזה הזדמנות לקחת אחלה רווחים, מי שלקח ביטקוין באזורי ה30K והיה לו מספיק זמן להכנס שם גם באטריום ב$1800 היה מספיק ימים ושבועות להכנס אז עשה אחלה תשואה ויש מצב שהוא ירצה לממש במידה ושני מטבעות הענק האלה יתחילו לדשדש או לזלוג מטה.

עכשיו לטירוף האמתי!

הוכחה מתימטית למה כדאי למכור את הביטקוין בבאזורי 52K-48K

אוקיי,

X+Y+G=2X+7Y+C
את זה אתם מעלים בריבוע ומקבלים ביטקוין ב20K הבנתם?
גם אני לא! סתם אני צוחק.

עכשיו ברצינות,

אני נותן לביטקוין 30% סיכוי להגיע ל60K ו70% סיכוי ל30K בטווח הבינוני.
למה?

הלו הוא יותר קרוב ל60K מאשר ל30K אז איפה ההגיון???

שאלה מצויינת, אמנם הוא יותר קרוב ל60K והטרנד לכאורה חיובי, אבל בטווח זמן של ה3 חודשים האחרונים הביט ראה 30K ולא ראה ולו פעם אחת 60K לכן אני עדיין נוטה להאמין שה30K יותר ריאלי.

מעבר לזה יש לי את הנוסחה הכמוסה ששמורה בכספת ונותנת לי עוד מידע אמין ביותר ש30K יותר ריאלי מה60K חרף העובדה שהוא קרוב יותר ל60K.

עכשיו המתימטיקה נכנסת לפעולה.


אם יש לביט 30% להגיע ל60K והמחיר כיום נניח 50K אז יש פה אפסייד של 10K.


בקבלת החלטות שמחשבים תוחלת רווח ותוחלת התועלת אזי התועלת היא 3,000$
10K*30%=3,000.

תהיו מרוכזים ומי שלא יורד לסוף דעתי שיקרא כמה פעמים יש פה זהב! ליטרלי.

עכשיו אם אני אומר שהביט בסיכוי של 70% יגיע ל30K אזי יש תוחלת שלילית של 21,000


כלומר 3000-21,000=-מינוס של 18,000!

מי שקונה ביטקוין עכשיו לצורך העניין ובהנחה שאני צודק תהיה לו תוחלת של מינוס 18,000! רע מאוד!

בואו נגיד אפילו שהסיכויים עכשיו הפוכים, 70% ל60K ו30% ל30K.
גם פה תוחלת הרווח היא כמעט שלילית במונחי ביטקוין היא שלילית!
10,000*0.7=7,000
מנגד
20,000*0.3=מינוס 6000כלומר בהפרש עמלות וכו יש פה פלוס 1,000$ מינוס עמלות,זמן וכו, לא עסקה משתלמת מדיי בשביל 50K השקעה.

במקרה שהסיכויים הם 50\50 תוחלת הרווח היא מינוס 5,000.


בכל התרחישים העסקה אינה משתלמת ומה שאני יודע הכרישים הגדולים בטח יודעים, לכן אוטומטית הסיכוי מטה גדול יותר, תוסיפו שהאינדקטורים שלי גם תומכים בזה, כל זה חרף הטרנד החיובי לכאורה!

קחו את זה בחשבון זה יכול לחסוך לכם לא מעט הפסדים, אני את שלי אמרתי!


אם אכן לא נראה 60K ממש בקרוב, אני מדבר אתכם על השבועיים הקרובים אז הסיכויים שנראה גם 20K יהיה על הפרק אבל מן הסתם שוב הוא יעצר ב30K כי זה מחיר שעשה למשקיעים חכמים כסף וגם ימשיך לעשות כסף בטווח הקצר, יש למשקיעים ביטחון במחיר הזה, כיום הוא נתפס כמציאה.

תזכרו וזה סופר חשוב!
האזור בין ה50K ל60K הוא שטח מת לכאורה.

אתה רוצה ללכת על בטוח? מכור ב50K ותקנה מעל 60K מעל המחיר הזה אהיה שורי על הביטקוין מתחת ל50K דובי, תוותר על ה20% בשביל הסיכוי הגבוה מאוד שהוא יחזור ל20K והגיוני סהכ למטבע שעד לפני 10 שנים היה ב$1.

מה שצריך לקרות בביטקוין זה נורמליזציה של מחירים, תחילה הוא יירד לאזור 27K שזו אחלה קנייה.
קנייה שם וניתן להרוויח עוד 50%-70% ואז שוב ככל הנראה עוד הפעם מימוש, כלומר הביטקוין צפוי לדשדש במחירים שבין 20K ל50K

מי שלא מבין את זה שזה המשחק אז לכאורה בצד של הטיפשים ומי שכן אז הוא בצד של החכמים.


תראו,
מי שמתכוון להחזיק ביטקוין עכשיו 5 שנים או 10 שנים אז כנראה הפוסט הזה לא רלוונטי לו.

אם אכן הביטקוין יגיע ל700K עוד 10 שנים נניח ויש לו 3 ביטקוין אזי הוא אוחז ב2.1 מיליון דולר.
אם אני מחלק את זה ל120 חודשים שזה 10 שנים אזי הוא הרוויח בחודש סכום של $17,500 רטרואקטיבי כל חודש שזה מטורף, מעל 50K בש"ח וכנראה הוא יהיה מסודר בחיים בין אם הגיל שלו 25 או 45 זה טירוף.

התחושה שלי מגלישה ברשת היא שאני רואה כל כך הרבה פרסומים על הקריפטו, בוא ללמוד קריפטו, בוא תשקיע בקריפטו כאילו מי ישמע הדבר הבא של עולם הפיננסים, עברנו כבר את הבולשיט הזה.

אנשים משקיעים בקריפטו כי אפשר לעשות תשואות מטורפות פר אקסלנס ויש מטבעות ששוב עשו עשרות אלפי אחוזים וזה מה שמושך משקיעים כמו פרפר לאש.

אין שום מהפכה של ממש כבר היינו בסרט הזה, כן דיגיטלי נחמד והכל, בלוקציין וכו אבל בתכלס כולם רוצים להרוויח כסף, לא ככה?

הבעיה העיקרית שיש אין סוף מטבעות בערך וזה קצת מונע מהביטקוין לעוף לחלל כי השאר מן הסתם ידביקו את הפער וכל העסק של הקריפטו ייצא משליטה ושזה יקרה הכל יתמוטט גם 95% מהשיא כי זה לא הגיוני בעליל, לכן יש זמן עד שהביטקוין יתחיל מהלך לעבר ה100K, אם הוא ישרוד את המפולת שתגיע מתישהוא אולי שנה שנתיים אז יתחילו להתייחס אליו אחרת כנראה.

תראו,

אני כותב את זה כדי שמי שיש לו ביטקוין יחשוב שוב האם כדאי לו להמשיך לאחוז, תזכרו לפני כמה חודשים היה ב30K אנשים דיברו שהם יקנו ב16K או 20K עכשיו הם מתבאסים שהם לא קנו, מי שאוחז אז הוא אדיש לעליות ירידות ואולי מתבאס שהוא לא הגדיל כי מאמין בביטקוין ב100K.

אני מבטיח לכם שהאינדקטורים שאני עובד אתם כרגע הם אמינים מאוד.

אני לא חוזה מחירים, אלא מגיב למה שהשוק אומר, אחד הדברים שעם הזמן גיליתי שלהתעסק עם חיזוי נועד להיכשל, השוק הוא המלך והוא מניע אותי לפעולה, זה המיינדסט שלי כיום, שאני מסתכל על השוק הוא אומר לי למכור במידה והביטקוין מתקשה סביב ה52K.

זה האזור שבו אתם חייבים להיות רגישים , תזכרו מעל 60K השוק אומר שורי מתחת ל52K דובי בטווח הקצר בינוני.

מסקנה:

אם הביט נשאר במחירים הנל בשבוע הקרוב זה אומר שהסיכויים גוברים שסיימנו את התיקון מעלה, מה שאנו רואים עכשיו ה65% עלייה זה רק תיקון מהירידות לא מעבר למגמה עולה
.


מקווה שנהנתם,

בהצלחה לכולם!

השוק הולך להיות מאוד נדיב וטוב.


מי שמעוניין לגלות את הסודות המטורפים שגיליתי על השוק דבר שיעשה לו את החיים הרבה יותר קלים, כיפים ונוחים מוזמן ליצור עמי קשר.

@micahelburry1 בטלגרם
דרור כהן
טלפון:0544699744
בוואסטאפ
https://bithemarket.com/הקורס-מכונת-הכסף-4-0/

ניתן לבקר בערוץ הטלגרם שלי מכונת הכסף בלייב:
https://t.me/moneymachinelive

מוזמנים להשאיר תגובה לפוסט!!!

גילוי נאות:

כל הכתוב הינו דעה אישית של הכותב, הכותב אינו יועץ השקעות ואינו מוסמך לייעץ, כל העושה שימוש במידע הינו על אחריותו האישית, השקעה בניירות ערך הינה מסוכנת וניתן להפסיד את רוב או כל הכסף, הכותב לא יהיה אחראי במישרין או בעקיפין לכל נזק או הפסד כספי שייגרם כתוצאה, כל העושה שימוש במידע הינו על אחריותו האישית. בהשקעות רצוי ומומלץ לבדוק לעומק ולא לקחת כמובן מאליו שום דבר מאף אחד גם אם מי מטעמו טוען שהוא מומחה.

כאמור, כל הנכתב וכל מה שייכתב בעתיד, הינו רק דעתו האישית של הכותב ואין לו שם אחריות על נכונות הדברים, בשוק ההון יש אלפי מומחים עם דעות שונות לכן טוב תעשו אם תבדקו לעומק את הדברים.

ייתכן והכותב אוחז בחלק מניירות הערך.
כל הזכויות שמורות לדרור כהן 2021
אין להפיץ להעתיק ללא קרדיט.


לפוסט הזה יש 2 תגובות

 1. GM

  פוסט מרתק

  מסכים מאוד לגבי הטווח הארוך
  משהו חשוב שלדעתי לא עלה מהטקסט – המטבעות האחרים נועדו כדי להגדיל את כמות הביט על ידי מסחר וכדי לתת עוד רעיונות ומענה לפיתוחים עתידיים
  למשל – חוזים חכמים ורשת הלייטנינג

 2. עומר

  תודה רבה בהחלט פוסט מעניין

כתיבת תגובה